Mozgó karbantartó

  • Cég neve

    Focus Work Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye

  • Fizetés

    Bruttó 470e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Országosan a cég telephelyein karbantartási munkálatok végzése
  • Az épületek műszaki állapotának ellenőrzése
  • Épületfelügyeleti rendszerek kezelése
  • Rendszeres ellenőrzések, hibafeltárások és javítások elvégzése
  • Megelőző karbantartások elvégzése

Elvárások

  • B-s jogosítvány
  • Szakmai végzettség (villanyszerelő, gépész)
  • H-P, heti 40 órás munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés: Br.550.000Huf/hó (alapbér+mozgóbér)

Céginformáció

IX. kerületi központtal (innen kell indulni) rendelkező céghez keresünk mozgó karbantartókat!

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.