Mozdonyvezető-gyakornok

  • Cég neve

    MÁV-START Zrt.

    Budapest, Győr, Székesfehérvár, Balassagyarmat, Hatvan, Szolnok

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a 18-22 hónapos tanfolyam ideje alatt a szükséges elméleti és gyakorlati ismeretek elsajátítása
  • hatósági vizsgákon való részvétel, melyek sikeressége esetén mozdonyvezetőként foglalkoztatunk tovább Budapest, Szolnok, Győr, Hatvan, Balassagyarmat, Székesfehérvár telephelyünkön
  • a tanfolyam elvégzését követően a járművek műszaki ellenőrzése és előkészítése, menetrend szerinti továbbítása

Elvárások

  • érettségi bizonyítvány
  • betöltött 20. életév
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel már a képzés időtartamára is
  • béren kívüli juttatások
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is
  • munkavállalóknak kedvezményes országbérlet vásárlási lehetőség

Céginformáció

Már gyerekkorodban is a vonatokat nézted a barátaiddal és arról ábrándoztál, hogy egyszer te fogod azokat a nagy mozdonyokat vezetni?
Itt az ideje, hogy valóra váltsd álmaidat és jelentkezz mozdonyvezetőnek!
Társaságunk:
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.