Move On - IT Gyakornoki program

  • Cég neve

    Penny Market Kft.

  • Munkavégzés helye

    Alsónémedi

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ERP
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

MOVE ON - IT GYAKORNOKI PROGRAM

Egy izgalmas program vár Rád!

A Move On Programunk egy Gyakornoki lehetőség, melyben az eltöltött idő függ a gyakornokunk felkészültségétől és a nyitott pozícióktól.

 A PENNY Market-nél töltött időszakban egy csapat működésében vállalhatsz aktív szerepet, így támogatva az üzleti folyamatokat és projekteket.

Szakmai gyakorlatod örömmel leigazoljuk és még a szakdolgozat megírásában is támogatunk.

Feladatok:

  • IT osztály napi operatív működésének megismerése
  • Bevonódás az IT Helpdesk üzlethálózat támogatás napi feladataiba
  • IT infrastruktúra csapat projektjeinek megismerése; központi, raktári és üzlethálózati eszköztelepítési feladatok ellátása
  • Nagyvállalati üzleti rendszerek (ERP) megismerése, rendszertámogatási feladatok ellátása
  • Kiemelt IT digitalizációs projektekben aktív szerepvállalás, üzleti folyamatok elemzése

Elvárások:

  • BA vagy MA informatikai / gazdasági képzésben aktív hallgatói  jogviszonnyal rendelkezel
  • Angol nyelven társalgási szinten jól kommunikálsz
  • Pozitívan állsz a kihívások elé
  • Jó tárgyalási készségekkel rendelkezel
  • Szívesen megismernéd az élelmiszerkereskedelmi folyamatokat
  • Nyitott vagy a tanulásra és személyiséged fejlesztésére

Egyéb információk az állásról:

  • A hibrid munkavégzésnek köszönhetően a feladataid részben otthonról is elvégezheted

A jelentkezésedhez kérjük csatold a szakmai önéletrajzod, melyben a következő kérdéseket is megválaszolod:

  • Miért választottad a szakot amit tanulsz?
  • Miért szeretnél a Move ON Gyakornoki Programunkban részt venni?
  • Milyen elképzeléseid vannak a karriered illetően?

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelmet és béren kívüli juttatásokat
  • Központunkban kedvezményes étkezési lehetőséget
  • Céges buszjáratot biztosítunk
  • OTP SZÉP kártyát
  • Képzéseket - személyiség- és készségfejlesztő tréningeket
  • Projektekben, üzleti folyamatokban való aktív részvételt
  • Mentori támogatást és folyamatos visszajelzéseket a mindennapi munkában és projektekben
  • Fél évre szóló határozott idejű lehetőség, amely maximum 2 évre hosszabbítható