Motorkerékpár-szerelő

  • Cég neve

    Wallis Motor Pest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest, Hungária körút 95.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'A' kat. jogosítvány
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Elvégzi a BMW motorkerékpárokon a diagnosztikai és ápolási munkákat, valamint a javítási és karbantartási feladatokkal kapcsolatban az ügyfélmegrendelésen szereplő összes további munkaműveletet.
  • Munkavégzése során a legmodernebb információs és kommunikációs eszközöket alkalmazza.
  • A hatósági előírások alapján elvégzi az ellenőrzéseket és vizsgálatokat.
  • A belső előírások figyelembevételével elvégzi a jótállási munkákat és az azokkal kapcsolatos ügyintézést.
  • Megszervezi a munkavégzéssel kapcsolatos feladatokat és gondosan elvégzi a végrehajtott tevékenységek dokumentálását.

Elvárások

  • motorkerékpár-szerelő vagy autószerelő végzettség
  • diagnosztikai tapasztalat
  • rajongás a motorozás és a motorkerékpárok iránt
  • képesség a szervezett és a határidős feladatok elvégzésére
  • nyitottság a műszaki innovációk iránt
  • igény a folyamatos tanulásra, továbbképzésre
  • A és B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • alapbéren felüli teljesítményprémium
  • igényes munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • széleskörű, hosszú távú szakmai képzések

Céginformáció

A Wallis Motor Pest, a BMW autók és motorkerékpárok legnagyobb magyarországi forgalmazójának szervizéhez Motorkerékpár-szerelő munkatársat keresünk.