Motorkerékpár értékesítő

  • Cég neve

    Wallis Motor Pest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest, Hungária körút 95.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'A' kat. jogosítvány
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A szalonba érkező érdeklődők számára motorkerékpárok prezentálása és szakmai tanácsadás
  • Ajánlatok és szerződések elkészítése, a motorkerékpár értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok pontos és határidőben történő ellátása
  • Az értékesített motorkerékpárok ellenértékének és az esetleges finanszírozási összeg beérkezésének nyomon követése
  • Az új motorkerékpár értékesítés során beszámított használt motorkerékpárral kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
  • A teszt motorkerékpárokhoz tartozó tesztnapló naprakészen tartása
  • Az értékesítéssel kapcsolatos rendszeres jelentések elkészítése, nyilvántartások kezelése
  • Marketing és értékesítési akciókban, a munkáltató által megjelölt rendezvényeken való aktív részvétel
  • Részvétel a motorkerékpár szalonrend fenntartásában

Elvárások

  • termék vagy szolgáltatás értékesítésben szerzett tapasztalat
  • motorkerékpárok iránti műszaki érdeklődés
  • középfokú végzettség
  • angol nyelv aktív középfokú ismerete
  • kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • udvarias és megoldás orientált kommunikáció
  • megbízható, magas minőséget képviselő munkavégzés
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel, Word, Outlook)
  • A és B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin

Munkavégzés helye:

  • XIV. kerület, Hungária krt. 95.

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérjük küldje el önéletrajzát.