Mosómester-Velence

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    2481 Velence

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Textíliák összekészítése, ipari egyedi mosógépekbe történő helyezése;
  • Szennyes textíliák előkészítése mosásra, mérése, adminisztrálása;
  • Egyéb mosodai feladatok ellátása;
  • Nagy teljesítményű ipari gépek kezelése, 100 kilós gépek;

Elvárások

  • Önállóság;
  • Megbízhatóság;
  • Rugalmasság;
  • 2 műszak vállalása;
  • Nehéz fizikai munkalehetőség.

Amit kínálunk

  • Betanítás;
  • Határozatlan idejű munkaviszony;
  • Munkaerő ajánlási bónusz, 3 hónap után nettó 30.000 Ft, 6 hónap utána nettó 60.000 Ft;
  • Törzsgárda juttatás minden év végén, minimum 5 év munkaviszony után, a szabályzatban meghatározott összeg szerint;
  • Nyugállományba vonulók juttatása minimum 3 év munkaviszony után, amely egyszeri bruttó összeg, a szabályzatban meghatározottak szerint;
  • Versenyképes fizetés.

Céginformáció

Jelenleg Magyarország egyik vezető textiltisztító vállalkozása partnercégünk. Több mint 80 kórházi telephelyet szolgálnak ki minden nap. Üzemeik naponta 110 tonna textíliát tisztítanak.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!