Mosógépszerelő

  • Cég neve

    Elektromágus Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Gyakorlattal rendelkező mosógépszerelő munkatársat keresünk budapesti csapatunkba.

Elvárások

Magára és munkájára igényes, felelősségteljes, megbízható. Elektronikus munkalap kitöltésére képes, tud csapatban dolgozni. Szakirányú végzettséggel rendelkezik (háztartási gép szerelő vagy mosógép, mosogatógép, szárítógép szerelő). Szerelési gyakorlattal és B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik. Munkaidő alatt az alkoholfogyasztás tilos

Előnyt jelent

Angol nyelv alapfokú ismerete.

Amit kínálunk

Leendő munkavállalónknak hosszú távú együttműködést kínálunk fiatalos csapatunkba, kiemelt és folyamatosan emelkedő bérezéssel. Bejelentett munka, céges autót és szerszámokat biztosítjuk. A munkavégzés Budapest és Pest megye területén történik.

Céginformáció

Hosszú évek óta működő és dinamikusan fejllődő cég vagyunk.
Telephelyünk a 22. kerületben található.

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a jelentkezéseket.