Mosogatói munkatárs

  • Cég neve

    INSTRUMENT PARTY Rent Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bécsi út 267.

  • Fizetés

    Nettó 280e - 340e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Rendezvény eszközöket bérbeadó cég keres Mosogató munkakörbe munkatársat. Olyan kollégát keresünk hosszú távra, akinek nem probléma esetenként az éjszakai és hétvégi munkavégzés, terhelhető, nagy munkabírású, rugalmas és a munkájára igényes. Szeretnél egy jó fiatalos csapathoz tartozni, akkor itt a helyed.
Munkaidő:
- elsősorban H-P -ig 08-18 -ig
- alkalmanként hétvége esetleg éjszaka előfordulhat a rendezvények függvényében
Munkafeladatok:
- a rendezvényekről vissza hozott eszközök (pohár, tányér, evőeszköz) el mosása, tisztítása

Elvárások

Olyan munkatársakat keresünk, aki igényes a saját munkájára, preciz, pontos, megbízható. Alkalom adtán az éjszakai és hétvégi munkát is bevállalja.

Előnyt jelent

Rendezvény és vendéglátás terűletén végzett tapasztalat.

Amit kínálunk

jó munkakörülmények
rugalmas beosztás
munkaruha biztosítása
bejelentett munkabér
megfeleő bérezés
stabil fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • Cégünk Instrument Party Rent Kft. 20 éve jelen van a rendezvénypiacon és napi 3000 fő kiszolgálására alkalmas eszközökkel rendelkezik.

A "jelentkezem" gombra kattintva kérem küldje el a fényképes önéletrajzát a fizetési igény elküldésével.