Mosogató

  • Cég neve

    Zeina Hotels

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest, Só utca 6.

  • Fizetés

    Bruttó 320e - 350e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Mosogató

Szeretnél egy különleges, több szállodából és étteremből álló cégcsoport tagja lenni? Igényes vagy a munkádra? Bejelentve napi 8 órát szeretnél dolgozni tiszta, kellemes és kulturált környezetben? Akkor itt a helyed közöttünk!

Munkavégzés helye:
  • Boutique Hotel Budapest    1056 Budapest, Só utca 6.

Főbb feladatok, munkák

  • Fehér és fekete mosogatóban történő mosogatás
  • Kiüríti és kimossa a szeméttárolókat
  • Rendszeres nagytakarítás végzése
  • Szakács munkájának segítése
  • Rendszeresen tisztántartja a konyha területén lévő takarítandó felületeket, gépeket, berendezéseket

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Megbízhatóság
  • Vendégközpontúság

Amit kínálunk

  • Megbízható munkahely
  • Teljes munkaidős állás, fizetett szabadsággal
  • Piacképes fizetés
  • Igényes munkaruha
  • Színvonalas nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató, fiatalos és összetartó kollektíva
  • Munkába járás támogatása
  • Céges programok (Mikulás ünnepség, karácsonyi party), csapatépítők
  • Kedvezményes üdülés lehetősége partnerszállodáinkban
  • All You Can Move kártya igénylésének lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Konyhai munka

A "Jelentkezem" gombra való kattintással várjuk  magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével!
Reméljük, hogy hamarosan Kollégáink között üdvözölhetünk!