Mosogató/ Mosogatónő

  • Cég neve

    ibis Styles Budapest Airport

  • Munkavégzés helye

    2220 Vecsés

  • Fizetés

    Nettó 235e - 265e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Az Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérnél lévő  ibis Styles Budapest AIRPORT szálloda segítőkész, rugalmas, szorgalmas, megbízható MOSOGATÓ munkatársat keres.

Leendő kollégánk feladatai:
  • Konyhai főzőeszközök gépi ill. kézi mosogatása
  • Konyhai gépek, berendezések tisztítása
  • Üveg- porcelán- és evőeszközök gépi mosogatása, szárítása, törlése, helyére rakása
  • A konyhán és a mosogató helyiségekben polcok, csempék takarítása
  • Az általános rend és tisztaság fenntartása a munkaterületen

Elvárások

  • Alapfokú végezttség
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előnyt jelent

  • Konyhai kisegítői/ mosogatói tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk

Amit kínálunk a jövőbeni munkatársunknak és várjuk szeretettel:
  • Bejelentett teljes munkaidős állás
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Útiköltségtérítés (gépkocsi, BKV, MÁV)
  • 100%-ban bejelentett munkahely
  • Munkatárs kedvezmények az Accor szállodacsoport társszállodáiban
  • Céges rendezvények, ebédek

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

A "jelentkezem" gomb kattintása után kérjük csatolja a magyar nyelvű önéletrajzát!