Erhardt Étterem és Panzió/Med-Praxis Kft logo

Mosogató

  • Cég neve

    Erhardt Étterem és Panzió/Med-Praxis Kft

  • Munkavégzés helye

    9400 Sopron, Balfi út 10.

  • Fizetés

    Nettó 270e - 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Fekete,fehér mosogatás, zöldség előkészítés, egyes pályákon kisegítő munka.

Elvárások

Megbízható, pontos, munkájára igényes.

Előnyt jelent

Tapasztalat a Vendéglátásban hasonló munkakörben.

Amit kínálunk

Megbecsülés, teljes heti 40 órás munkaidő.

Céginformáció

18 éve működő éttermünkbe szorgalmas megbízható Kollégát keresünk.

Személyesen az étteremben 8:00-14:30 között Major Zsolt Chefnél vagy a Profession oldalán.