• Cég neve

    DELAMI Kft.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest, Váci utca 45.

  • Fizetés

    Nettó 380e Ft havi bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Nagyon forgalmas belvárosi éttermünkbe keresünk fekete és fehér mosogatásban is jártas mosogató kollégát! Fontos a minimum egy éves mosogatási tapasztalat,  már a kezdéskor majdnem teljes értékű mosogató munkát várunk, azaz betanítást igénylő, tapasztalattal nem rendelkező kollegát nem keresünk. Kizárólag bejelentett teljes állásra, főállásra keresünk. Fontos a józan életvitel, megbízhatóság.

Elvárások

Mosogatási tapasztalat,  megbízhatóság

Előnyt jelent

Kedvesség

Amit kínálunk

16 éve sikeres vendéglátós cég vagyunk.  Biztos lábakon állunk, az általunk kínált munka biztos megélhetést, kiszámítható jövőt biztosít

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

16 éve sikeres vendéglátós cég vagyunk

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!