Mosodai szakmai támogató

  • Cég neve

    Márki '91 Kft.

  • Munkavégzés helye

    6640 Csongrád, Fő utca 11.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Mosó-, vegytisztító- és szárítógépek működtetése, mosodai előkészítő és záró feladatok ismerete-végzése,
  • Mosodai munkafolyamatok szervezésében részvétel, Üzemvezető támogatása (műszakok, heti beosztások, szabadság tervek)
  • 5 fős mosodai dolgozói csoport szakmai támogatása (belső kommunikáció, hatékonyság, racionalizálási és motivációs javaslatok)
  • Gépek biztonságos és energiahatékony üzemeltetésének folyamatos nyomonkövetése, munkabiztonsági követelmények ismerete és betartatása,
  • Adminisztratív munka támogatása, munkaszervezési és készletnyilvántartások vezetése, számítógépes és felhőalapú háttérprogramok használata, mobileszközök (tablet, okostelefon) készségszintű használata,
  • Ügyfelekkel történő közvetlen kommunikáció, technológiai és munkaerőszervezési adottságokhoz igazodó egyedi megoldások kidolgozása az Ügyféllel közösen, nyertes-nyertes kimenetelek szem előtt tartása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Min. 2 év csoportvezetői, szakmai támogatói tapasztalat (mosodai üzemeltetésben szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • MS Office programok, Google levelező és Google Drive felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és motivációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Textiltisztításban szerzett gyakorlat
  • Vegytisztítói képesítés
  • Angol nyelv alapszintű ismerete
  • Irodai/munkaszervezési mobil applikációk ismerete (Google Drive, NAV Számlázó, EFO Pro, Nyomtató applikációk)

Amit kínálunk

  • Emberközpontú, közvetlen tulajdonosi hozzáállás
  • Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Szabad hétvége
  • Alapbér + SZÉP Kártya + kávé
  • Munkába járási költségtérítés
  • Munkaruha + céges telefon

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Márki Vegytisztító-Mosoda 1991 óta látja el Csongrád-Csanád vármegyében Csongrád város 50 km-es körzetében tiszta textíliával mind a lakosságot, mind a kisebb-nagyobb közületeket.
Mosodánk 100%-ban magyar tulajdonú, családi vállalkozás, amely az elmúlt több mint 30 évben számos hullámvölgyet vészelt át, és sikeresen adaptálódott a gyorsan változó gazdasági környezethez a koronavírus és energiaválság időszakában is. 2022-ben energetikai fejlesztések valósultak meg telephelyünkön. Változatos munkakörnyezetet és vezetői kompetenciákban való fejlődési lehetőséget kínálunk.

Ha felkeltette érdeklődését pályázatunk és szívesen venne részt egy családias méretű, második generációs vállalkozás életében, akkor kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.