Mosodai munkatárs

  • Cég neve

    INSTRUMENT PARTY Rent Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bécsi út 267.

  • Fizetés

    Nettó 250e - 350e Ft havi bér Mozgóbér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Rendezvény eszközöket bérbeadó cég új tevékenységéhez keres Mosodai alkalmazott munkakörbe munkatársat. Olyan kollégát keresünk hosszú távra, akinek nem probléma esetenként az éjszakai és hétvégi munkavégzés, terhelhető, jó szituált, nagy munkabírású, rugalmas és a munkájára igényes. Szeretnél egy jó fiatalos csapathoz tartozni, akkor itt a helyed.
Munkaidő:
- elsősorban H-P -ig 07-16 -ig
- alkalmanként hétvége esetleg éjszaka előfordulhat a rendezvények függvényében
Munkafeladatok:
- mosodánkban a szennyes textilek mosása, szárítása, vasalása
- lehetőség van rendezvényeken a textil dekoráció elvégzésére
Előny:
- Mosodában végzett munka tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány

Elvárások

Olyan jekentkezőket várunk akik tudnak csapatban dolgozni, terhelhető, nagy munkabírású, jó komunikatív képességgel rendelkezik. Munkájára legyen igényes, pontos, preciz.

Előnyt jelent

Rendezvényes területen szerzett munka tapasztalat.
Mosodában szerzett munka tapasztalat.

Amit kínálunk

Jó munkakörülmények
rugalmas beosztás
munkaruha biztosítása
Lehetőséget kínálunk a munkához kapcsolatos egyéni képzésekhez
bejelentett munkabér
megfeleő bérezés
stabil fizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Cégünk az Instrument Party Rent Kft. 20 éve működik a rendezvény kölcsönző területen. Közel 3000 fő kiszolgálására alkalmas eszközparkkal rendelkezünk (bútorrok, textilek, catering eszközök). Tehergépkocsiainkkal különböző logisztikai, szállítási feladatokat is elvégzünk igény szerint partnereinknek. 2017 -től saját mosodát is üzemeltetünk, ezáltal is stabilabbá téve a működésünket. A telephely, raktár, iroda 1037. Budapest, Bécsi út 267. itt végezzük a raktározási és logisztikai feladatainkat közel 1000m2 -en.
Szereted a pörgést és szeretsz fiatalokkal jó hangulatban, változatos helyszíneken dolgozni, akkor itt a helyed!

A "Jelentkezem" gombra katintás után, kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelőlésével.