Öt Csillagos Textiltisztító Kft. logo

Mosodai dolgozó

  • Cég neve

    Öt Csillagos Textiltisztító Kft.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Budaörsi, soroksári Auchanban található ruhatisztítóba keressük HETI 20, 30, 40 órás munkavégzéssel új kollégáinkat. (Hétvégén is nyitva vagyunk, HAVI egy hétvége garantáltan szabad). Munkaidő beosztás havonta előre tervezhetően.
Nyitvatartás: H-Sz: 9:00-20:00 vasárnap 10:00-18:00-ig!
Bér megegyezés szerint. Minden munkafolyamatra betanítunk.
Friss nyugdíjasok jelentkezését is örömmel várjuk!

Elvárások

Alapfokú végzettség, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Tervezhető munkaidő beosztás, előrelépési lehetőség.
Munkábajáráshoz költségtérítés, jogtisztán bejelentett bér, prémium, teljes és részmunkaidő is

Céginformáció

A világ vezető Ruhatisztító hálózata Magyarországon több mint 20 éves múlttal rendelkezik.
Stabil, hosszútávú munkalehetőség.