Mosodai dolgozó

  • Cég neve

    MÁR-TISZ BT.

  • Munkavégzés helye

    7100 Szekszárd, Palánki út 6.

  • Fizetés

    Nettó 180e Ft havi bér

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

- Mosodai gépek kezelése
- Kalanderezés / vasalás
- Bejövő textilek szortírozás
- Kész textilek hajtogatás
- Kimenő textilek rendszerezése / csomagolása

Elvárások

- Legyél csapatjátékos
- Három műszak
- Hétvégi és ünnep munkavégzés
- Precizitás
- Igény a minőségi munkára

Amit kínálunk

- Kiemelt bérezés
- Jogtisztán bejelentett bér
- Heti 40 óra, teljes munkaidő vagy akár egyszerűsített foglalkoztatásban is (részmunkaidő)
- Hosszútávú, biztos munkahely
- Betanítás
- Cégcsoporton belül való továbblépési lehetőségek (1 év munkaviszony után)

Céginformáció

Cégünk 2003 óta foglalkozik textíliák és szőrmék tisztításával, mosásával valamint vasalásával magánszemélyeknek és vállalkozásoknak egyaránt. Szekszárdon és az egész ország területén háztól-házig való szolgáltatást is nyújtunk.

Minden évben növeljük ügyfélkörünk számát miközben megőrizzük a minőséget és az ügyfélelégedettséget. Mosodai szolgáltatásban a legjobbra törekszünk. Kollégáink mind munkájukra igényes emberek akik számára a minőség és a jó csapatmunka az első.

Cégcsoportunk folyamatosan fejlődik, így tudjuk biztosítani a hosszútávú és biztos munkahelyet kollégáink számára.