Mosodai alkalmazott

  • Cég neve

    7Seasons Apartments Kft.

  • Munkavégzés helye

    1061 Budapest, Király utca 8-10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

A 7Seasons Apartments kis, családi vállalkozásként kezdte meg működését, és bár mára több mint 100 fős szervezetté nőtte ki magát, a barátságos légkör továbbra is jellemez bennünket. Kényelmes és színvonalas apartmanjaink turisztikai célú hasznosítása mellett, magas minőségű szállodai szolgáltatásokkal várjuk vendégeinket, hiszen üzletfilozófiánk szerint az ő elégedettségük a legfontosabb számunkra. Minden munkatársunk számít, és hisszük, hogy mindenki munkája nélkülözhetetlen a közös siker érdekében!

Főbb feladatok, munkák

  •  Szennyes textília átvétele, kezelése, tisztítása, szárítása és vasalása kalender gép segítségével,
  • Tiszta textíliák hajtogatása, nyilvántartása, kiadása,
  •  Raktározással kapcsolatos feladatok ellátása.

Amit kínálunk

  • Bejelentett teljes munkaidős munkaviszony, napi 8 óra, két műszakban, heti 5 munkanap vállalása rugalmas időbeosztásban, (szombati, vasárnapi, munkaszüneti beosztás is van)
  •  Délelőttös műszak: 06.00-14.30 illetve 08:00-16.30.-ig
  •  Délutános műszak: 12.00-20.30. illetve 14.00-22.30.-ig
  •  Betanulási időszak biztosítása,
  •  Fizetett szabadság,
  •  Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  •  Kellemes munkakörnyezet a belváros szívében,
  •  Utazási támogatás (BKK vagy Pest megye bérlet),
  •  Munkaruha biztosítása,
  • 3 hónap próbaidő után havi 37.500 Ft SZÉP kártya juttatás,
  •  Bónusz,
  •  Csapatépítő programok

Az álláshoz tartozó elvárások

  •  Pontos, precíz munkavégzés,
  •  Megbízhatóság,
  •  Magára és környezetére való igényesség
  •  Segítőkész, kooperatív személyiség,
  •  Terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  •  Mosó-, vasaló- és textilkezelő gépekben való jártasság,
  •  Szállodai textilraktári vagy mosodai tapasztalat.