MOON Üzletfejlesztési munkatárs

  • Cég neve

    Porsche Hungária Ker. Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok vagy
    • Német felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A Porsche Hungaria Magyarország piacvezető autóimportőr vállalata. A világszinten 29 országban, több mint 34 ezer alkalmazottat foglalkoztató Porsche Holding tagja, illetve a Volkswagen Konszern meghatározó részegysége.

Munkatársaink szakértelmükkel nap mint nap világszínvonalú tevékenységet folytatnak az autóiparban.

Jelmondatunk: „A kiválóság a hajtóerőnk!”

Ha ön is részese szeretne lenni a mobilitásnak és a jövő alakításának, várjuk jelentkezését!

A Porsche Hungaria MOON márkájának küldetése, hogy az elektromobilitás, a fenntartható energiatermelés, illetve energiatárolás elterjedését a lehető leghatékonyabban támogassa termékeivel és a munkatársai, illetve együttműködő partnerei szaktudásával. Összetartó és az elektromos autózás, illetve a napelem- és energiatároló rendszerek újdonságaira nyitott és elkötelezett csapatunkba keresünk üzletfejlesztő munkatársat, az alábbiak feladatokkal és elvárásokkal:

Ami az Ön feladata lesz:

  • A MOON márka küldetésének, termékeinek ismerete, e mellett a VW konszern és a versenytárs márkák elektromos és plug-in hybrid autóinak alapvető ismerete.
  • Napelem rendszerek és energiatároló berendezések, mint a megújuló energiatermelés MOON termékeinek alapvető ismerete.
  • Éves célok és az azok teljesítéséhez szükséges tervek / stratégia megalkotása és végrehajtása.
  • Célpiacok / új üzleti területek felkutatása, értékelése, ügyféladatbázis építés.
  • Sales lead generálás.
  • Az ügyféligények alapján termék és szolgáltatás fejlesztés javaslatok kidolgozása.
  • Árajánlatok és adott esetben pályázati anyagok elkészítése, illetve azok elkészítésének támogatása.
  • A MOON termékeinek értékesítése, az értékesítési és kivitelezési projektek vezetése / felügyelete.
  • A MOON márka értékesítés orientált képviselete rendezvényeken, konferenciákon.

Ami a munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy műszaki végzettség
  • 5+ éves releváns szakmai tapasztalat
  • Német és/vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • Sales Force felhasználói szintű ismerete előnyt jelent
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Saját belső igény a folyamatosan fejlődő és változó e-mobilitás világának megismerésére, az új információk kutatása és beépítése a meglévő tudásba

Amit kínálunk:

  • Cégautó magánhasználattal
  • Medicover
  • Cégspecifikus juttatások
  • Egészségnap
  • Szakmai és nyelvi tréningek, szakmai rendezvények
  • Sportolási lehetőség
  • Színes szociális élet, kulturális programok
  • Önálló felelős munkavégzés lehetősége izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal

Munkavégzés helye: Budaörs

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzletfejlesztő