Mobiltelefon / laptop szerviztechnikus

  • Cég neve

    LCD FIX

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Október huszonharmadika utca 8.

  • Fizetés

    Nettó 400e - 550e Ft havi bér Nettó 25e - 130e Ft havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Azonnali kezdéssel!
Premium márkafüggetlen gyorsszervizbe keresünk technikus kollégát teljes állásban az Allee és az Etele Plaza Bevásárlóközpontokba. A betanítást új kollégák részére vállaljuk, mindössze jó műszaki érzék, érdeklődés, kézügyesség szükséges.
Cégünk profilja ezen eszközök egy órán belüli javítása, főként kijelző, hátlap, akkumulátor, töltőcsatlakozó cserék.

Elvárások

Elsősorban műszaki érdeklődésű, jó technikai készséggel rendelkező kollégákat keresünk, a betanítás biztosított részünkről.

Előnyt jelent

Angol nyelvtudás, szakmai fórumok ismerete
Gyors preciz munkavégzés
Problémamegoldó képesség
Multitasking
Terhelhetőség
Nyitottság új technológiák adpotációja kapcsán
Rugalmasság

Amit kínálunk

Kiemelkedő fizetés
Rugalmas beosztás
Túlóra lehetőség
Előrelépési lehetőség
Szakmai továbbképzések
Folyamatos kommunikáció a cégvezetéssel
Stabil, hosszútávú munkahely (a szerviz 10+ éve működik)

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát

Céginformáció

Az LCD FIX márkafüggetlen gyorsszervize azonnali javításokat kínál,
piacképes áron, permium színvonalon, ügyfélközpontú stratégiával, 6 hónap teljeskörű garanciával!
Az LCD FIX Allee a kijelző specialista! Javításainknál törekszünk a legjobb minőségre a piacon.

Készleten tartjuk az általunk javított típusok alkatrészeit, így legtöbb esetben nem kell várnod napokat egy kijelző cserénél sem, amíg iszol egy kávét és körülnézel egy kicsit a plázában, elkészül a javításod, a gyorsaság nem jár felárral!

Jelentkezni fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal, pozitív elbírálás esetén azonnali kezdés lehetséges.