Mobiltelefon, laptop, nyomtatókellék eladó / pénztáros

  • Cég neve

    ConnectKer Kft.

  • Munkavégzés helye

    8300 Tapolca, Veszprémi út 5.

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Munkába állás azonnali kezdéssel, beosztás munkaidőkeret alapján.

Feladatkör:

- Mobiltelefonok és tartozékok értékesítése
- Érkező áru átvétele
- Üzlet tisztán tartása

Elvárások

Az álláshoz tartozó elvárások:
- Kommunikálj magabiztosan szóban és írásban
- Szeress és tudj önállóan dolgozni
- Használd gyakorlottan a számítógépet és az irodai szoftvereket (Excel, Word)

Előnyt jelent

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Ha technikai beállítottságú vagy
- Ha ismered napjaink okos eszközeit
- Ha dolgoztál már a kereskedelemben (pl. pénztáros, pultos, felszolgáló...)
- Ha beszélsz idegen nyelveket

Amit kínálunk

Amit ajánlunk:

- Lojális munkavállalóknak stabil, hosszú távú munkalehetőség
- A cégnél töltött idő alapján progresszív bónusz lehetőségek

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Connecttel mobiltelefon, laptop, nyomtatókellék szaküzletek több, mint 20 éve szolgálják ki a vásárlók igényeit a dunántúli régióban. Kaposvár mellett találkozhat velünk Balatonbogláron, Keszthelyen, Tapolcán és Zalaegerszegen. Üzleteinkben a környék legnagyobb raktárkészlete található meg mobiltelefonokból és tartozékokból egyaránt.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, a Profession felületén keresztül.