Mobiltelefon bolti eladó

  • Cég neve

    Szabó Kornél

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő

  • Fizetés

    Nettó 200e Ft havi bér Jutalék Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Mobiltelefonok és tartozékok értékesítése
  • Telefon fóliázás, beüzemelés, adatmásolás
  • Segítségnyújtás és műszaki tanácsadás a vásárlók számára
  • Mobiltelefonok javítása (amennyiben nyitott vagy rá hogy megtanuld)
  • Az üzlethelyiség és a munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások

Szeretnél egy modern helyen dolgozni, ami még jól is fizet❓️Szerencséd van! Gödöllői mobiltelefon üzletbe  ELADÓ / ÉRTÉKESÍTŐ kollégát keresünk❗️❗️❗️

Téged keresünk, ha:

  • dolgozni szeretnél és önállóan tudsz is
  • igényes vagy munkádra és Önmagadra
  • jól kommunikálsz emberekkel, türelmes és segítőkész

Előnyt jelent

❗️❗️❗️Előny, ha szereztél már tapasztalatot a mobiltelefonok világában, megfelelő számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel, netán jártas vagy a telefon javításban és B kategóriás jogosítványod is van❗️❗️❗️

Amit kínálunk

  • Hogy mi mit ajánlunk❓️
  • kiemelt bérezést
  • korrekt bejelentett munkát
  • modern munkakörülményeket
  • kedvezményes vásárlási lehetőséget az általunk forgalmazott termékekre

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Magyarország legnagyobb és legdinamikusabban fejlődő telekommunikációs cégének franchise partnerként több FirstPhone üzletet üzemlettünk. Folyamatos a növekedésünk, új üzletek nyitása már folyamatban van. Csapatbővítés céljából gödöllői üzletünkbe keressük legújabb értékesítő / bolti eladó kollégáinkat.

Fényképes önéletrajzokat a jelentkezéshez csatolva várjuk! A beérkezett pályázatok értékelését követően kollégánk jelentkezni fog a csatolt önéletrajzban megadott elérhetőségen.
Sok sikert kívánunk minden jelentkezőnek!