Mobiltelefon bolti eladó

  • Cég neve

    FirstPhone

  • Munkavégzés helye

    3400 Mezőkövesd

  • Fizetés

    Nettó 177e Ft havi bér Jutalék Bónusz

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mobiltelefonok és tartozékok értékesítése
Segítségnyújtás és műszaki tanácsadás a vásárlók számára

Elvárások

Dolgozni szeretnél és önállóan tudsz is?
Igényes munkát adsz ki a kezedből?
Odafigyelsz a részletekre?
Jól kommunikálsz emberekkel?

Előnyt jelent

Előny, ha szereztél már tapasztalatot a mobiltelefonok világában, megfelelő számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel, netán B kategóriás jogosítványod is van.

Amit kínálunk

kiemelt bérezést
korrekt bejelentett munkát
modern munkakörülményeket

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Szeretnél egy modern helyen dolgozni, ami még jól is fizet! Szerencséd van! a mezőkövesdi FirstPhone mobiltelefon üzletbe keresünk  ELADÓ / ÉRTÉKESÍTŐ kollégát!

Fényképes önéletrajzokat a jelentkezéshez csatolva várjuk! A beérkezett pályázatok értékelését követően kollégánk jelentkezni fog a csatolt önéletrajzban megadott elérhetőségen.
Sok sikert kívánunk minden jelentkezőnek!