Mobilitási program koordinátor

  • Cég neve

    Budapesti Corvinus Egyetem

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

MOBILITÁSI PROGRAM KOORDINÁTOR a Budapesti Corvinus Egyetemen

Feladataid lesznek:

A Budapesti Corvinus Egyetem több mint 100 éves múltra tekint vissza és Magyarország vezető egyeteme a gazdálkodástudományok, közgazdaságtan és társadalomtudományok területén.
Jelenleg mintegy 11 500, köztük csaknem 2000 nemzetközi hallgatója van.
Az intézmény munkatársai és hallgatói Budapest szívében, egy lenyűgöző, Dunára néző műemlék épületben tölthetik mindennapjaikat.
Egyetemünk EFMD és EAPAA akkreditációt szerzett, valamint az egyetlen magyarországi üzleti egyetem, amely AACSB és AMBA nemzetközi intézményi akkreditációval rendelkezik.
Intézményünk tagja számos nemzetközi hálózatnak, mint például CEMS, BSIS, PRME és CFA.
Büszkék vagyunk rá, hogy az UI GreenMetric világranglistáján 2022-ben elnyertük a leginkább fenntarthatóan fejlődő egyetem címet.

A Budapesti Corvinus Egyetem Hallgatói Szolgáltatások szervezeti egységének Tanulmányi Ügyek Hallgatói Mobilitás csapatába
teljes munkaidős kollégát keres határozott időre

Feladatok:

Külföldi mobilitásra utazó Corvinusos hallgatók számára teljeskörű, a hallgatói mobilitás félévét vagy évét érintő tanulmányi adminisztráció:

  • Tanulmányi szerződések teljeskörű előkészítése és hitelesítése a kiutazó hallgatók részére
  • Külföldi csereprogramon résztvevő hallgatók tanulmányi szerződéses és mobilitási ügyeinek koordinálása
  • A külföldi részképzéshez kapcsolódó szakmai és adminisztrációs folyamatok nyomon követése és támogatása
  • Mobilitási adatbázisok naprakész vezetése, kezelése
  • Részvétel a nemzetközi lehetőségek promóciójában, előadások tartása angol és magyar nyelven
  • Az egyetemi honlap aloldalainak tartalmi szerkesztésében való részvétel, a tartalmak rendszeres felülvizsgálata

A külföldi részképzési pályázat megvalósításában való részvétel:

  • Részvétel a pályázati kiírás szövegének véleményezésében
  • Intézményi határidők megszabása (társzervezettel egyeztetve)
  • Részvétel a pályázat hirdetésében, promóciójában
  • Részvétel a pályázattal kapcsolatos kérdések megválaszolásában
  • Pályázati anyagok begyűjtése, tartalmi és formai ellenőrzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az intézményi külföldi részképzési programok koordinátorral

Amit kérünk:

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. 1 év adminisztratív területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Precíz, gondos munkavégzés, kifogástalan adatkezelés
  • Udvarias, ügyfélorientált kommunikáció
  • Önálló és csapatban történő munkavégzési képesség
  • A szabályzatok és határidők pontos betartása
  • Következetesség, folyamatszemlélet

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőoktatásban szerzett munkatapasztalat, lehetőleg tanulmányi adminisztrációban, rendezvényszervezésben, hallgatói mobilitásban
  • NEPTUN Tanulmányi Rendszer felhasználói szintű ismerete
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Amit kínálunk:

  • Határozott idejű, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőre
  • Korrekt javadalmazás és alkalmazotti juttatások
  • Teljesítményalapú éves bónusz lehetőség
  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőségek, például egyetemi belső képzések
  • Támogató munkakörnyezet

  • Budapesti Corvinus Egyetem, 1093 Budapest, Fővám tér 8.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva juttassa el hozzánk angol nyelvű önéletrajzát.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő