Mobilcsoportos Karbantartó

  • Cég neve

    B + N Referencia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Adott létesítményhálózathoz kapcsolódó, VÁLTOZÓ helyszíneken történő karbantartási és javítási feladatok ellátása az adott régió vezetőjével leegyeztetett karbantartási terv és ellenőrzési lapok, valamint az elektronikus munkalapok alapján
  • A karbantartott eszközökhöz, berendezésekhez, rendszerekhez, valamint az üzemeltetett létesítményekhez kapcsolódó eseti hibaelhárítás a központi diszpécser szolgálat által tett bejelentés, valamint az elektronikus munkalap alapján
  • A hibaelhárítási, karbantartási munkák során felhasznált anyagokkal, eszközökkel történő naprakész elszámolás, elektronikus munkanyilvántartás vezetése
  • Közreműködés az anyagbeszerzésben
  • Részvétel a kisebb szerelési munkákban

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány (víz-gáz-fűtés szerelő/gépész/villanyszerelő)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Készenlét vállalása
  • Önállóság
  • Precíz pontos munkavégzés
  • Alkalomszerű túlmunka lehetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Karbantartói tapasztalat vagy
  • Jártasság épület üzemeltetésben, hálózat üzemeltetésben

Amit kínálunk

  • Bejelentett jövedelem, biztos munkahely, kiszámítható, heti 40 órás munkarend
  • Cafetéria
  • Jogszabály szerint meghatározott fizetett szabadság
  • Professzionális gép- és eszközpark
  • Jól kialakított anyagkészlet raktár
  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Munkaruha, céges telefon
  • Folyamatos szakmai továbbképzések igény szerint
  • Betanítás, átképzési lehetőség igény szerint
  • Régóta állandó csapat
  • Szakmai kihívások
  • Stabil, hosszú távú munka.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Egyéb információ