Mobil létesítménytechnikus - Tatabánya

  • Cég neve

    Tesco Global Áruházak Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya, Bláthy Ottó u. 1

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A területhez tartozó boltok látogatása a Mobiltechnikusi csapatvezető által összállított terv szerint és prioritási lista alapján.
  • Az áruházakban felmerülő karbantartási hibák elhárítása, ellenőrzések és megelőző karbantartások elvégzése.
  • Festési, gipszkartonozási, burkolatjavítási munkák illetve végzettséget nem igénylő elektromos munkák elvégzése.
  • Az elvégzett munka rögzítése az egységes fenntartási rendszerben (pl: Verisae).
  • Külsős beszállítók részére információ, dokumentáció biztosítása a Tesco előírásoknak megfelelően.
  • A munkakör 12 órás munkarendben és 3 havi munkaidőkertben működik.
  • Elvárás a munkaidőn kívüli, előre tervezett, csoporton belüli készenlét biztosítása.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat.
  • Jó munkabírás, önálló munkavégzés, terhelhetőség, problémamegoldó képesség.
  • Csapatban való együttműködés
  • Okos telefon használat
  • Számítógépes alapismeretek (Windows, Office)
  • Utazási hajlandóság napi rendszerességgel (A pozíció mobilitást igényel, Budapest telephelytől napi maximum 100 km távolságban történő munkavégzés munkaidőben.)

Amit kínálunk

Budaörsi központi irodában a fenntartási osztályon a mérnökök, specialisták, call center-es kollégák valamint a területen és áruházakban a területi fenntartási vezetők, mobil csoportok és az áruházi létesítmény technikus kollégák együtt dolgoznak az áruházak műszaki állapotának megőrzéséért.

  • A fenntartási osztályon belül lehetőség van a szakmai képzésekre, fejlődésre és előrelépésre.
  • Jó csapatszellem, elkötelezett, kitartó és lelkesítő munkatársakkal dolgozhatsz együtt
  • Betanítás, képzések, tréningek valamint színes céges programok várnak

Ingyenes Épület karbantartói képzés biztosítása, melynek végén a képző intézmény hivatalos tanúsítványt ad át az elvégzett képzésről.*

*A képzésben való részvétel feltétele a tanulmányi szerződésekre vonatkozó mindenkori szabályzat betartása.

Bér és juttatások (Teljes munkaidő esetén)

Átlagosan elérhető bruttó jövedelem: 637.800 Ft/hó*

Alapbér és fix terület alapú bérkiegészítés: Bruttó 512.000 Ft/hó

Pótlékok: 15%

* A bér tartalmazza az alapbért, a területi bérkiegészítést, műszakpótlékot, cafetériát.

Béren felüli juttatások:

  • Havi 16.000 Ft választható cafetéria csomag (SZÉP kártya, Egészségpénztár, Egészségbiztosítás, Tesco utalvány)
  • Autóval történő munkába járási költségtérítés - 30 Ft/km
  • 10%-os dolgozói kedvezmény minden Tescós vásárlás után
  • Ingyenesen igénybevehető támogatóprogram, mely pénzügyi, jogi és életvezetési kérdésekben segíti minden Tescós munkatársat és családtagját
  • Családbarát támogatásaink:extra szabadságnapok - gyermek születésekor, örökbefogadáskor, nevelőszülővé váláskor, valamint lombik programban résztvevőknek, gyermekükkel első osztályt kezdőknek -, babacsomag juttatás, illetve évi 4 hét nem fizetett szabadság lehetősége
  • Jubileumi jutalom

#LI-DNI

Céginformáció

Az ország egyik legnagyobb kiskereskedelmi láncaként biztos és kiszámítható megélhetést, és rugalmas, a te igényeidhez igazodó munkabeosztást kínálunk. Sikeres működésünk alapköveit kollégáink jelentik, ezért minden feltételt biztosítunk, hogy jól érezd magad nálunk.

A Tesco valóban családbarát vállalat: segítünk a munka és a magánélet egyensúlyának biztosításában. Rugalmas munkaidő-beosztást biztosítunk és igazodunk a te és családod igényeihez. Ha szeretnél fejlődni és előrelépni a karrieredben, akkor ebben is támogatunk. Emellett rendszeres közösségi programokat és heti gyümölcsnapot szervezünk a kollégák számára.

Küldetésünknek érezzük jót és jól cselekedni, ezért fontosnak tartjuk a rászorulók megsegítését, támogatjuk a helyi közösségeket, valamint élen járunk az élelmiszerpazarlás elleni küzdelemben.