Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt. logo

Mobil ellenőrzési ügykezelő munkatárs

  • Cég neve

    Nemzeti Útdíjfizetési Szolgáltató Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Lébény

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Azon dolgozunk, hogy útdíjfizetési szolgáltatásainkat a közutakat használók hasznosnak és értékesnek tartsák, valamint innovatív megoldásainkkal hozzájáruljunk az ország közlekedésének fejlesztéséhez.

Összetartó csapatunkba

Mobil ellenőrzési ügykezelő munkatársat

keresünk határozatlan időtartamra, folyamatos 3 műszakos munkarendbe, LÉBÉNYI telephelyünkre.

Főbb feladatok:

  • Megállításos e-matrica és e-útdíj ellenőrzési tevékenység végzése a közúthálózat kijelölt díjköteles szakaszain, a jóváhagyott menetrend alapján
  • A jogosulatlan úthasználat kezeléséhez kapcsolódó feladatok szabályszerű elvégzése az ellenőrzések során: pótdíjak megállapítása és beszedése, úthasználati jogosultságok értékesítése, e-matricához kapcsolódó szolgáltatások elvégzése. Az ügykezelések dokumentálása és a kapcsolódó pénztárkezelés (Forint, Euró)
  • Ellenőrzési tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok szakszerű ellátása, problémás esetek előírásoknak megfelelő kezelése
  • Az illetékesek (diszpécserek, vezetők) informálása az autópályán, főútvonalon történő megszokottól eltérő eseményekről
  • Útbaigazító és felvilágosító tevékenység ellátása az autósok részére

Ideális jelölt az alábbi képességekkel, készségekkel rendelkezik:

  • Középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • B kategóriás jogosítvány (gépkocsivezetési tapasztalattal)
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó konfliktuskezelő készség
  • Pénztárkezelési ismeretek
  • Határozott fellépés

Előnyt jelenthet:

  • Angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

9155 Lébény Autópálya mérnökség (M1 142 km jobb oldali lehajtó)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fizetési igényedet is tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzodat a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Jelentkezésed megküldésével hozzájárulsz ahhoz, hogy az önéletrajzodban megadott adatokat a NÚSZ Zrt. weboldalán az Adatvédelem menüpont 2.5 pontjában elhelyezett adatvédelmi tájékoztatóban meghatározottak szerint kezelje, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulásodat bármikor, indokolás nélkül visszavonhatod, elektronikus levéllel.

Amit biztosítunk:

  • Kiemelkedő béren kívüli juttatások
  • Együttműködő, rugalmas csapat, jó hangulat
  • Védőruházat biztosítása, a közterületen történő munkavégzés miatt
  • Stabilitás és kiszámíthatóság

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Személyes ügyfélszolgálat