Mobil dekoratőr munkatárs

  • Cég neve

    POS Services Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A kihelyezéshez használt vállalati kisteherautók vezetése
  • A járművezetés dokumentálása (üzemanyag, km-elszámolás, műszaki adatok dokumentálása)
  • Dekorációs, POS eszközök kiszállítása, kihelyezése országos hálózatban
  • A kihelyezendő eszközök összekészítése, kezelése, elszámolása
  • Kihelyezések adminisztrálása
  • Műszaki felmérések, jelentések készítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú kommunikációs készség
  • Nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség
  • Konfliktuskezelő képesség
  • Kreativitás és esztétikai érzék
  • Jó szervezőkészség
  • Nagy munkabírás, gyors munkavégzés
  • Középfokú PC ismeretek
  • A kihelyezendő reklámeszközök biztonságos tárolásának biztosítása
  • Rugalmas munkaidő - szombati napok vállalása

Előnyt jelent

  • Műszaki végzettség és szemlélet
  • Dekoratőr tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér mellett teljesítményarányos bónuszok, Cafeteria
  • Stabil, nemzetközi céges háttér
  • Cafeteria
  • Céges telefon
  • Fiatalos, dinamikus csapat, céges rendezvények, rendszeres csapatépítők
  • Céges autó használata magán célra is

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A POS Services Kft. egy gyorsan fejlődő, folyamatosan növekvő médiaügynökség, amely 7 közép-kelet-európai országban van jelen. Csapatunk tehetséges és kreatív emberekből áll, akik elkötelezettek abban, hogy kivételes eredményeket érjenek el ügyfeleik számára.

Ha szívesen lennél a csapatunk része, kérlek a "Jelentkezem" gombra kattintva küldd el nekünk bérigény megjelölésével önéletrajzodat.