Mobil-autómosó (Budapest)

  • Cég neve

    Cleango Services Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Nettó 350e - 600e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Szereted a szép autókat? Van saját autód és jogosítványod? Bírod a tempót, és unod az egyforma napokat? Csatlakozz hozzánk, és a hobbid lehet a stabil megélhetésed!

Elvárások

Nem kérünk sokat, de amit igen, azt határozottan!
- Légy magadra, és környezetedre igényes
- Munkaidőben koncentrálj (nem ritkán 30-50 milliós autókon fogsz dolgozni, a figyelem kiemelten fontos elvárás)
- Kommunikálj jól, és barátságosan
- Légy megbízható

Előnyt jelent

- Kiemelt előny,  ha van B jogsid - kötelező elvárás
- Kiemelt előny, ha dolgoztál már hasonló munkakörben - előny
- Előny, ha rendelkezel saját autóval és budapesti vagy pest megyei lakos vagy - kötelező elvárás
- Előny, ha heti 5 napban, 8 órában dolgoznál nálunk  - előny

Amit kínálunk

- teljesítménybérezés, akár kiemelten magas (nettó 500.000Ft feletti) jövedelem is elérhető
- stabil munkahely
- folyamatos munkalehetőség, akár heti 7 napban
- előrelépési lehetőség
- változatos munkanapok
- segítőkész csapat
- 100%-ban egyénileg meghatározható beosztás

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Budapest elsőszámú mobil-autómosója vagyunk! Láthattál minket sok helyen (Tv, rádió, cikkek-interjúk). 2019-ben egy raktárból indultunk, és mára a Főváros legnépszerűbb mobil-autómosójává lépünk elő, több mint 20.000 app letöltéssel. Ez sok mindennek köszönhető, de elsősorban a bizalomnak, ami összeköt. Igyekszünk a lehető legjobb légkört, és munkakörülményeket teremteni kollégáink számára, akik bízhatnak bennünk, és mi is bennük. Ez az, amit ügyfeleink is éreznek, és ezért választanak rendre minket, a cleango-t. Amit csinálunk, egy bizalmi szolgáltatás, és erre alapozunk mindent. Ha érdekel egy fiatalos, motivált, összetartó csapat, és kipróbálnád magad nálunk, várunk szeretettel!

Ha ellátogatsz a cleango weboldalára, és a karrier menüben sikeresen leadod a jelentkezésed, az nagy előny mert ebből is látjuk, hogy feltalálod magad! :) Emellett persze itt is kattints a jelentkezés gombra, és írj nekünk pár mondatot magadról. Köszönjük, reméljük hamarosan találkozunk!