Mixer, bartender

  • Cég neve

    IceBar Holding Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Váci utca

  • Fizetés

    Nettó 450e - 650e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Az exotic meats kitchen étterem és Icebar Budapest az 5 kerület váci utca egyik legérdekesebb és legszínvonalasabb helye.  10 év alatt sokszor bővült a csapatunk, most ismét: Mixer, bartender munkakörbe kollégát keresünk, feladata koktélok és italok elkészítése a vendégeink részére. Nem tartunk sokféle koktélt az étlapon, ezért könnyen betanulható. Az alapok legyenek meg, a pozitív munkához való hozzáállás és a többit mi betanítjuk.

Munkaidő: 12:00-23:30
Munkarend: 15 vagy 20 nap vállalható havonta, bejelentett állandó munka (és nem szezonális)

Bérezés:
- Próbaidőre órabér nettó 2000 Ft ( 15 nap esetén: nettó 360ezer ... 20 nap esetén: nettó 480ezer ft)
- 30 nap próbaidő után:  nettó 2600 Ft ( 15 nap esetén: nettó 468ezer ... 20 nap esetén: nettó 624ezer ft)

Csak fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni. Dohányzásmentes munkahely vagyunk !!

Elvárások

- kizárólag külföldi vendégkör miatt ALAP angol nyelvtudás szükséges
- alapokat tudd - többit betanítjuk

Amit kínálunk

- dohányzásmentes munkahely vagyunk

Csak fényképes önéletrajzzal lehet jelentkezni