Mintavevő

  • Cég neve

    HEXUM Laboratóriumok Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs, Gyár u. 2.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A HEXUM Laboratóriumok Zrt. tevékenységi körébe tartozó mintavételek és vizsgálatok végzése
  • A mintavételi tevékenységhez kapcsolódó feljegyzések pontos, áttekinthető vezetése
  • A mintavételi eljárások előkészítéséhez, végrehajtásához és befejezéséhez szükséges feladatok, műveletek végzése
  • Cetánmotor kezelés, üzemeltetés, mérőképesség biztosítása
  • Laboratóriumi vizsgálatokhoz szükséges anyagok, eszközök beszerzése, szállítása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • MS Word, MS Excel felhasználói ismeretek

Amit kínálunk

  • biztosítjuk a munkakör betöltéséhez szükséges jártasság megszerzését
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaszerződés
  • versenyképes jövedelem csomag (cafeteria, munkába járási támogatás)
  • stabil és megbízható vállalati háttér
  • igényes munkakörnyezet

Céginformáció

A HEXUM Laboratóriumok Zrt. (www.hexumlabs.com) a hazai ipar meghatározó szereplője, a NAH által akkreditált vizsgáló és a MEKH által kijelölt tanúsító vállalat. Fő tevékenysége a szénhidrogénipar termékeinek mintavétele, vizsgálata és megfelelőség értékelése, valamint a kapcsolódó környezeti mintavételek és vizsgálatok végzése.

Bővülő csapatunkba MINTAVEVŐ munkatársat keresünk!