Mintavevő

  • Cég neve

    EGIS Hungary

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Keresztúri út

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Mintavevő

Érdekel a gyógyszeripari minőségbiztosítás? Szívesen dolgoznál GMP környezetben a X. kerületben a Keresztúri úti telephelyen? Vonzó számodra a rugalmas munkarend és szereted korán kezdeni a munkanapot? Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy stabil munkahelyet, ahol modern és folyamatosan fejlődő környezetben dolgozhatsz!

FŐBB FELADATOK

  • A beérkező nyers- és hatóanyagok, segédanyagok, oldószerek, valamint a hatóanyaggyártó üzemekben gyártott hatóanyagok és intermedierek  GMP előírás szerinti mintavételezése és a minták kezelése.
  • A levett minták és a kísérő dokumentumok eljuttatása a minősítő laboratóriumba és a GMP csoporthoz a felszabadítási folyamat állása szerint
  • Részvétel az egységes logisztikai rendszer folyamatában, mintavevői gyakorlat a bevételezési és azonosítási lépésekben
  • Műszeres azonosítás csomagolási egységenként
  • Minőségbiztosítási felügyelet ellátása a Nyersanyagraktári kiméréseknél, illetve a Porcsomagolóban
  • Referencia minták átadása az Ellenminta-raktárba
  • A mintavevő helyiség, szükség esetén a mintavevő eszközök takarítása
  • Jelzés a mintavételhez szükséges eszközök újrarendelése esetén

  • Vegyipari szakmunkás, vegyésztechnikus vagy általános középfokú végzettség, érettségi
  • Releváns 1-3 éves vegyipari vagy gyógyszeripari tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Nyugodt, barátságos személyiség, pontos precíz munkastílus
  • Jól fogod érezni nálunk magad, ha szereted a napot korábban kezdeni (reggel 7:00 óra körül)

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT

  • Gyógyszeriparban vagy vegyiparban szerzett tapasztalat

AMIÉRT ÉRDEMES MINKET VÁLASZTANOD:

  • Versenyképes kompenzációs csomag: cafeteria + 13. havi fizetés és évente 2 extra pihenőnap téli leállásunk idején
  • A bejelentett bruttó fizetésen túl évi bruttó 540.000Ft cafeteriát biztosítunk munkavállalóink számára
  • A vidékről bejáróknak utazási támogatást biztosítunk (busszal és vonattal 86%-os, autóval 30 Ft/km utazási költségtérítés)
  • Széleskörű egészségügyi szolgáltatások (orvosi rendelők találhatóak: bőrgyógyász, nőgyógyász, fogászat, urológus)
  • Nyaranta a Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat a családoddal (Csopak, Zamárdi, Balatonfüred)
  • Vállalati étkezdénkben változatos ételekből és többféle menüből lehet választani
  • Saját konditermünk van a Keresztúri úti telephely és Lehel úti iroda
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítást kötünk munkavállalóinkra
  • Családbarát vállalat vagyunk, saját óvodánk és bölcsődénk is van

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.