Mintaterem menedzser

  • Cég neve

    MULTIKOMPLEX Budapest Kft.

  • Munkavégzés helye

    1211 Budapest, Mansfeld Péter utca 27.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • -Mintatermi látogatók (parnerek) fogadása -Termékek bemutatása-értékesítése ----Konyhai gép-tervezés, ügyfélkezelés

Elvárások

  • Háztartási fehéráruk ismerete
  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelmi cégnél szerzett hasonló tapasztalat
  • Kiváló Microsoft Office felhasználói tapasztalat (Excel, Word, Outlook)
  • Pontos, precíz, jól szervezett, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozott, udvarias, magabiztos fellépés
  • Jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret
  • Kulcs-Soft program ismerete

Amit kínálunk

  • Kényelmes munkaidőbeosztás: hétfő – péntek, 08.00 – 16.30.

Céginformáció

Több mint 25 éves múlttal rendelkező, háztartási konyhai gépeket kizárólagos vezérképviseletként forgalmazó budapesti cég keres XXI. kerületi mintatermébe mintatermi vezetőt, értékesítőt.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.