Minőségvizsgálati mérnök

  • Cég neve

    Magyar Közút Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Miskolc

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük.  6000-en már a Közutat választották, legyél te a következő!
#legyelteiskozutas

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

A POZÍCIÓT BETÖLTŐ SZEMÉLYRE AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK: * A laboratóriumi és helyszíni vizsgálatok megtervezése, elvégeztetése, ellenőrzése és az eredmények kiértékelése; * az ISO 9001 és ISO/IEC 17025 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer hatékony működtetésével összefüggésben meghatározott feladatok elvégzése; * * együttműködés a kapcsolódó egységekkel, kapcsolattartás a Megrendelővel, Mérnök szervezettel, Kivitelezővel * irányítja a laboratóriumi csoportok szakmai és adminisztratív tevékenységét A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES FELTÉTELEK: * egyetemi vagy főiskolai műszaki szakirányú végzettség (építőmérnök, közlekedésmérnök, anyagvizsgáló mérnök) * min. „B” kategóriájú járművezetői engedély; * MS office haladó szintű ismeretek; AZ ELBÍRÁLÁSNÁL ELŐNYT JELENT: * több éves szakmai tapasztalat * laboratóriumi tapasztalat; * SAP rendszer használata. A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK KEZDETE: 2024. MÁRCIUS 15. ALKALMAZÁS MÓDJA: HATÁROZOTT IDEJŰ MUNKAVÉGZÉSJELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2024.02.23.

Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a oldalon találsz!
  • Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Vegyészmérnök

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.