Minőségügyi vezető

  • Cég neve

    AlZink Öntvénygyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, Mátyás király út 165.

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Aktív közreműködés az ISO/TS 16949: 2009 szabvány bevezetésében.
Fizikai minőségi mutatók kezelése a gyártási területen.
Minőségfejlesztési tervek kidolgozása és koordinálása
A termékek és folyamatok megfelelőségének figyelemmel kísérése és validálása
A termelési terület minőségügyi hálózatának irányítása
A gyártási területtel kapcsolatos incidensek kezelése belsőleg és az ügyfelekkel.
ISO 9001 és 14001 auditok levezetése
Vevőauditokban való aktív részvétel
Vevőkkel való kapcsolattartás minőségügyi kérdésekben
Az ügyvezetés által kért további feladatok

Elvárások

Mérnöki diploma
5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
Üzleti szintű angol vagy német nyelvtudás
Képesség az emberek vezetésére és motiválására
Kommunikációs és interperszonális készségek
Problémamegoldó képesség
Magabiztos személyiség

Előnyt jelent

Német és angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

Kiváló csapat, európai szintű munkakörülmények.

Céginformáció

Vállalkozásunk Magyarország piacvezető cink-öntödéje. Az elmúlt évek folyamatos fejlesztéseinek eredményeként, az a célunk, hogy az európai cinköntvények piacán is kiemelkedő szereplők legyünk.

Kérem csatolja önéletrajzát.