Minőségügyi Technikus

  • Cég neve

    START PLAST Kft.

  • Munkavégzés helye

    2367 Újhartyán

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártóberendezések minőségügyi és folyamat-dokumentumainak elkészítése;
  • Gyártás során felmerülő minőségügyi problémák kezelése, információáramlás biztosítása;
  • Minőségügyi és gyártási dokumentáció ellenőrzése, naprakészen tartása;
  • Folyamatoptimalizálási és fejlesztési javaslatok megtétele, fejlesztési, javító akciókban való részvétel;
  • Hibaanalízisben és vevői reklamációk kezelésében aktív részvétel;
  • Auditok, vevői látogatások támogatása;
  • Együttműködés társosztályokkal, termeléssel, logisztikával.

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 1 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, megbízható munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó, együttműködő és koordináló képesség;
  • Excel, Word, PowerPoint magas szintű ismerete.

Előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány
  • Újhartyából vagy vonzáskörzetéből való jelentkezés

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Eredményességi prémium
  • Lehetőség folyamatos szakmai fejlődésre
  • Családias légkör
  • gk elszámolás
  • túlórázási lehetőségek - hétvége
  • cafeteria

Céginformáció

Biztos háttérrel rendelkező és folyamatosan fejlődő műanyagipari fröcsöntéssel foglalkozó céghez Újhartyánba.