Minőségügyi munkatárs

  • Cég neve

    Pátria Nyomda Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Hunyadi János út 7.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • felkészülés és részvétel tanúsító és vevői auditokon
  • a termelés technológiai folyamatának támogatása minőségügyi szempontok szerint
  • elemzések, jelentések készítése, értékelése
  • részvétel az utasítások, tervek és egyéb dokumentumok kidolgozásában, karbantartásában
  • részvétel a rendszereink működtetésében

Elvárások

  • felsőfokú minőségügyi végzettség
  • ISO irányítási rendszer szabványok, alapelveinek, követelményeinek ismerete
  • folyamat fejlesztő, hibaelemző technikák, módszerek ismerete, alkalmazása
  • logikus gondolkodás
  • igényes, pontos munkavégzés
  • angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban
  • kiváló számítógépes ismeretek (Microsoft Office)
  • sikerorientált személyiség

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali kezdési lehetőség
  • teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil nagyvállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • SZÉP kártya juttatás + dolgozói kedvezmények
  • támogató irányítás a betanulási időszakban
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • előrelépési lehetőség

Céginformáció

Magyarország egyik vezető nyomdaipari, illetve papír-, író- és irodaszer kis- és nagykereskedelmi cége, a 130 éves múltra visszatekintő Pátria Nyomda Zrt. minőségügyi munkatárs pozícióba keres munkatársat Budapesten lévő székhelyére.

Toborzási adatvédelmi tájékoztatónk a weblapunkon a Rólunk menüpont Karrier mappában található.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, a „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével!