Minőségügyi mérnök

  • Cég neve

    Work Force Kft.

  • Munkavégzés helye

    Hajdú-Bihar,Debrecen

  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnerünk egyedi gyártású termékek előállításával foglalkozik, ezért a feladatok mindig változatosak.

Kis- és nagyalkatrészek, komplett szerelt egységek, valamint a hegesztett szerkezetek elkészítését végzik különböző iparágak részére. Szeretnél a kreatív ötleteiddel egy támogató csapat tagjaként hozzájárulni a céges sikerekhez?

Akkor itt a lehetőség, csatlakozz hozzájuk mint,

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A belső minőség folyamatos javítása, a rendelkezésre álló minőségügyi adatok elemzése, kiértékelése és a fejlesztésre irányuló intézkedések meghatározása, azok státuszainak nyomon követése

  • Vevői kapcsolattartás a minőségügyi kérdésekben, úgy, mint reklamációk, minőségügyi eltérési engedélye egyeztetése, valamit kiemelt vevők előre ütemezett rendszeres minőségügyi egyeztetései

  • Vevői reklamációs rendszer teljeskörű kezelése, adatok folyamat szerinti rögzítése, reklamáció elbírálása, korrekciós és megelőző intézkedések biztosítása

  • Szükség esetén kapcsolattartás a beszállítókkal minőségügyi kérdésekben

  • Eljárási és munkautasítások felügyeleti rendszerének támogatása, belső utasítások aktualizálása, új folyamatok utasításban való szabályozása

  • Külső, belső folyamat auditok operatív feladatainak előkészítése, határidőre történő lebonyolításában, kiértékelése

  • Aktív részvétel a vállalat MIR-KIR rendszerével kapcsolatos tanúsító auditokra való felkészülésben

  • A gyártási és szállítási ütemtervek alapján a műszakos minőségellenőrök munkavégzésének támogatása, a belső hibák javításainak koordinálása a technológia bevonásával

Amit kínálunk

  • Családias hangulat a mindennapokban: horgászverseny, fánknap, fagyinap, tojáskeresés, mikuláscsomag, karácsonyi vacsora

  • Szakmai fejlődési lehetőség, személyre szabott karrierterv alapján

  • Fizetésen felüli egyéb juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz bruttó bér függvényében és év végi bónusz minden munkavállalónak egységesen

  • Munkába járás támogatása nem helyi munkavállaló esetében 100% támogatás tömegközlekedéssel, autóval 30 Ft/km

  • Stabil, folyamatosan növekvő cég

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív, legalább kommunikációs szintű angol vagy német nyelvtudás

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Minőség-és környezetirányítási területen, gyártó cégnél szerzett min. 1-3 éves tapasztalat

  • Termék és folyamatauditok lebonyolításában való jártasság

  • Projektvezetésben, projektfeladatok hatékony megoldásában szerzett tapasztalat

  • Alapvető mérő és ellenőrző eszközök ismerete

  • Műszaki rajz értelmezésének képessége

  • Microsoft Office alkalmazások megbízható ismerete (Excel, Word, Power Point)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • SAP ismeret

  • Fémipari tapasztalat

  • Egyedi alkatrész gyártásban szerzett tapasztalat

  • LEAN / KAIZEN szemlélet és gyakorlati ismeretek

  • Termék és folyamat FMEA ismeret

Egyéb információ

Munkaidő: H-P: 7:30-16:00-ig

Munkavégzés helye: Debrecen

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Amennyiben Te is egy olyan cégnél képzeled el a jövőd, ahol megbecsülnek és szakmailag fejlődhetsz, ne habozz és jelentkezz még MA!

#LI-FP1