Minőségügyi mérnök

  • Cég neve

    TRIGO QUALITY SUPPORT Kft.

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét

    • Teljes munkaidő
    • Vállalkozói
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Funkcionális feladatok támogatása.
  • Minőségbiztosítási kulcsteljesítmény mutatók (KPI) elérésének támogatása és ellenőrzése; minőségbiztosítási review támogatása és a szükséges javító, megelőző intézkedések támogatása.
  • Vevői reklamációs folyamat támogatása.
  • Auditokon történő részvétel előkészítése, működési bizonyítékok összegyűjtése.
  • Minőségellenőrzési tevékenység támogatása, mely magában foglalja a mérő- és teszt berendezések ellenőrzését.
  • A szükséges minőségbiztosítási szabványoknak megfelelő irányítási rendszer folyamatok támogatása.
  • Minőségtervezés, gyártási folyamatok és termékminőség rendszeres folyamat- és mérőrendszer képességi folyamatok támogatása.
  • Gyártási folyamatok minőségbiztosításának támogatása. (MSA, képességtanulmányok, mintázás, ellenőrzés, nem megfelelőség kezelése, folyamatos jobbító tevékenység végzése, hibamegelőzés).

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Minőségügyi mérnöki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari minőségügyi technikák ismerete.
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Kiváló kommunikációs képesség és ügyfélorientált gondolkodásmód.
  • Proaktív attitűd és képesség a csapatban való hatékony együttműködésre.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőséget a világ első számú minőségügyi szolgáltatójánál
  • Változatos és izgalmas projektek részvételére nyílik lehetőség
  • Megszerzett szakmai tudás kamatoztatása, illetve tovább fejlesztése
  • Támogató szakmai légkör, valódi csapatmunka
  • Kiemelkedő bérezés és motiváló juttatási csomag

Céginformáció

A TRIGO közel 25 éve kínál professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára. A nemzetközi nagyvállalat 10.000+ szakemberével 4 kontinens több mint 20 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.

Csatlakozz a TRIGO-hoz ha szeretnél dinamikusan fejlődő szakértői csapatunk tagja lenni!