Minőségügyi mérnök

  • Cég neve

    L&P Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2831 Tarján

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termékellenőrzési dokumentáció készítése
  • Vevői reklamációk kezelése, beszállítói nemmegfelelőségek reklamálása
  • Gyártási tevékenység folyamatos monitorozása a megfelelő minőség érdekében
  • Eltérési engedélyek kezelése
  • Selejtcsökkentő tevékenységek támogatása
  • Munkatársak oktatása
  • Belső és Külső Auditok tervezése, és levezetése
  • A gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javítása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (folyamatban lévő is megfelel)
  • Minőségorientált gondolkodás
  • Aktív, magabiztosan használt angol és/vagy német nyelvismeret
  • Minőségbiztosításban, autóipari területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • A szakma eszközeinek (APQP, VDA, SPC, FMEA, PPAP, stb.) rutinos használata
  • MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magas terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Fröccsöntés ismerete
  • Hosszabb minőségügyi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • Tapasztalattal arányos bérezés
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség
  • Cafeteria, jelenléti bónusz
  • Életbiztosítás
  • Hetente egyszer friss gyümölcs
  • Munka- és védőruházat : védőcipő, igény szerint póló, nadrág, pulóver
  • Munkába járási támogatás: emelt üzemanyag költségtérítés

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A világszerte több mint 7500 alkalmazottal az L&P - Automotive részlege - piacvezető az ülések kényelmének és felfüggesztésének rendszerében. Csatlakozzon hozzánk a folyamatos utazásunkon, hogy mi legyünk a kiválasztott partner, aki a vevő által vágyott kényelmet biztosítja és megfelelő megoldásokat kínál a mobilitás ipar számára.
Különbözőek vagyunk. Egy csapat vagyunk. Egy a hangunk.

Kérjük, küldje el pályázati dokumentumait és bérigényét a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.