Minőségügyi mérnök

  • Cég neve

    iP3 Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Csókás utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás a vevőkkel
  • Vevői auditokon, tárgyalásokon való részvétel
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Termékek bemintázása a vevői követelmények alapján
  • Projektekben való részvétel, kapcsolattartás a projektvezetővel
  • Belső dokumentációk készítése, aktualizálása
  • Minőségügyi problémák kezelése, javító intézkedések bevezetése
  • Kapcsolattartás a belső társosztályokkal, nemzetközi csapattal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Control Plan, FMEA, Ishikawa-elemzés, 8D, 5 Why, 5S ismerete
  • ISO 9001, IATF 16949, VDA 6.3 minőségügyi rendszer ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • IATF 16949 belső auditori képzettség
  • német nyelvtudás
  • műanyagipari területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos, motiváló  munkahelyi légkör
  • Nemzetközi munkahelyi környezet
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

Műanyag fröccsöntő cégünk már az elsők között, 30 éve megnyitotta kapuit a biztos megélhetést kereső munkavállalók előtt. A Robust Plastics Hungary Kft 2019. júniusában csatlakozott az iP3 cégcsoporthoz, amely széleskörű fröccsöntési szakértelmének és tapasztalatainak köszönhetően Franciaországban piacvezető gyártó a vevők igényeire specializált fröccsöntés területén.  Ezért új névvel, de változatlanul barátságos légkörben várunk Benneteket, hogy közösen erősítsük tovább piaci helyzetünket az autóiparban!

Amennyiben felketettük érdeklődésedet a pozíció iránt a "Jelentkezem" gombra kattintva töltsd fel önéletrajzodat.