Minőségügyi mérnök Celldömölk

  • Cég neve

    Menton Jobs

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Vas,Celldömölk,

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Menton Jobs

Celldömölkön található, németországi központtal rendelkező, műanyagipari partnerünk, Minőségügyi mérnök munkatársát keresi vevői fókusszal!

Feladatok, amikben számítunk Rád:

  • Minőségirányítási rendszerek fejlesztése, hatékonység növelése
  • Folyamatos vizsgálata belső audit keretein belül, fejlesztési javaslat tételek
  • Külső, belső auditokra történő felkészülés és azok megszervezése, illetve koordinálása
  • A minőségirányítás mutatóinak követése és továbbfejlesztése
  • A németországi központtal szorosan összehangolt munkavégzés (angol vagy német nyelven)
  • Kapcsolattartás vevőkkel és beszállítókkal, reklamációkezelés
  • Részvétel a termék engedélyezések folyamatában

Várjuk jelentkezésed, amennyiben az alábbiakban magadra ismersz:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • 1-3 éves tapasztalat autóiparban VAGY műanyagiparban minőségügyi területen
  • Az IATF 16949/VDA szabványok követelményeinek kiváló ismerete
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Autóipari Core- Tools ismeretek

Kiválasztásod során előnyben tudunk részesíteni, amennyiben:

  • Német nyelv középfokú ismerete
  • Minőségügyi területen szerzett végzettség
  • Autóipari tapasztalat

Munkarend:

Közvetítési nyilvántartási szám: PEM/01/002325-1/2017-854

Amit munkádért cserébe nyújtunk:

  • Cafeteria
  • Havi bónusz
  • Éves teljesítmény prémium
  • 100%-os munkába járás támogatás
  • Homeoffice
  • Céges eszközök biztosítása
  • Rugalmas munkaidő
  • Wellbeing programok: Ingyenes látás vizsgálat, csapat építők, születésnapok, egészséget támogató programok