Minőségügyi ellenőr

  • Cég neve

    PANN-ACÉL Kft.

  • Munkavégzés helye

    2422 Mezőfalva

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szénacél és rozsdamentes acéltermékek gyártásközi ellenőrzése, mérőlapok készítése, PT, VT előny.

Elvárások

Alapfokú számítástechnikai ismeretek, excel, word, autocad ismerete. Precíz munkavégzés, rugalmasság, B kategóriás jogosítvány. Rozsdamentes és szénacél alapanyag ismerete előny

Előnyt jelent

Szakmai tapasztalat, PT, VT ismerete. Angol és/vagy német nyelv ismerete.

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, jól működő csapat.

Céginformáció

Cégünk egyedi acélszerkezeteket és gépeket gyárt mind belföldre, mind külföldre.