Minőségügyi ellenőr

  • Cég neve

    IKARUS JÁRMŰTECHNIKA Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi út 5.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • hegesztett acélszerkezetek műszaki dokumentáció szerinti gyártásának ellenőrzése
  • hegesztési varratok megfelelőségének vizuális ellenőrzése
  • megmunkált fém alkatrészek dokumentált méretellenőrzése, ami kiterjed a bejövőáru ellenőrzés, a gyártásindítási, gyártásközi és végellenőrzés elvégzésére
  • gyártási dokumentáció, jegyzőkönyvek előírás szerint történő elkészítése
  • nemmegfelelőségek azonosítása, szükség szerinti javító intézkedések megtétele, ill. zárolási folyamat elvégzése
  • termelés számára oktatások tartása, oktatási jegyzőkönyvek elkészítése (pl. reklamáció esetén)

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Nagyfokú önállóság
  • Jó kommunikációs készség, határozott kiállás, precíz munkavégzés
  • Végellenőrként és/vagy minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási ismeret

Előnyt jelent

  • Járműgyártásban, vasúti v. autóiparban szerzett tapasztalat
  • VT / PT / MT típusú anyagvizsgálati bizonyítvány
  • acélszerkezetek hegesztési varratismerete
  • mérőeszközök használatában való jártasság

Amit kínálunk

  • Szakmai tudásodhoz, munkatapasztalathoz illeszkedő bejelentett alapbér
  • Béren kívüli cafetéria juttatás, havi nettó 37500,- Ft a belépés napjától
  • Gépkocsival történő munkábajárás támogatása a jogszabályi nettó 30 Ft/km költségtérítés felett további bruttó 10 Ft/km.
  • Határozatlan idejű, napi 8 órás, egy vagy kétműszakos munkaviszony
  • Munkatárs ajánlási bónusz, törzsgárda és év végi jutalom, ingyen kávé, kulturált étkezési lehetőség
  • Egységes minőségi munkaruha és munkaeszközök
  • Szakmai fejlődés anyagi és időbeli támogatása
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávra szóló jövőkép
  • Szakmai kihívások
  • Emberközpontú vállalati kultúra, jó munkahelyi légkör
  • A feladataid ellátásához szükséges elengedhetetlen eszközöket biztosítjuk számodra (laptop, mobiltelefon)

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi út 5. (jól megközelíthető ingyenes parkolási lehetőség)

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

IKARUS Electric Zrt. Az innováció tradíció

Magyarország egyik legismertebb, immár közel 130 éves múltra visszatekintő márkája az Ikarus. Vállalatunk nem titkolt célkitűzése, hogy új perspektívát nyisson a hazai és nemzetközi piacon, melyhez lelkes, a szakma iránt elkötelezett kollégákat keresünk: Minőségügyi ellenőr munkakörbe