Minőségirányítási technikus

  • Cég neve

    VT ES Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beszállítói reklamációk kezelése, követése
  • Szerelési tevékenység támogatása és felügyelete minőségügyi szempontból (eltérések azonnali kezelése, hibafeltárás, megelőző intézkedések bevezetése, minőségügyi oktatások szervezése és lebonyolítása)
  • Vevői reklamációkra javító intézkedések megvalósítása, implementálása a szerelési folyamatokba
  • Minőségügyi riportok, elemzések, statisztikák készítése, rendszeres karbantartása
  • Minőségellenőr kollégák szakmai támogatása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség, proaktivitás

Előnyt jelent

  • Szerelési területen szerezett minőségirányítási tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör, stabil céges háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Több részből álló juttatási csomag
  • Bejárás támogatása
  • Térítésmentes/kedvezményes sportolási, üdülési lehetőségek
  • Térítésmentes egészségügyi szűrési lehetőségek

Céginformáció

Cégünk késztermékek szerelésével, kis- és közepes sorozatú lemez alkatrészek gyártásával és porfestésével, illetve Auto ID rendszerek fejlesztésével és disztribúciójával foglalkozik.
Lemezmegmunkáló üzletágunkban széleskörű gyártási tevékenységet biztosítunk, a kivágástól kezdve a hajlításon és hegesztésen át további számos kiegészítő technológia alkalmazása révén.
Szerelési üzletágunkban főként kis és közepes sorozatú, jellemzően lemez alapanyagból készült és beszerzett alkatrészekkel szerelt komplett késztermékgyártással foglalkozunk.