Minőségirányítási technikus

  • Cég neve

    QUALITY PACK ZRT.

  • Munkavégzés helye

    Szikszó

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Élelmiszerbiztonsági megfelelőség biztosítása a termékgyártás során, eltérés esetén azonnali javító intézkedés megtétele dokumentáltan, vezetők értesítésével (fizikai, kémiai, biológiai szennyeződések megelőzése, azok elhárítása, intézkedések dokumentálása)
  • Élelmiszer biztonsági dokumentációkban foglalt előírások betartása és betartatása, takarítások és fertőtlenítések eredményének validálása, folyamat fejlesztési javaslattétel
  • Műszakban felmerülő folyamatbéli, a termékminőséget befolyásoló problémák okainak feltárása és elhárítása műszakos folyamat technikussal és karbantartóval közösen
  • Műveleti utasítások (SOP-k) betartatása, fejlesztésükben való részvétel, javaslattétel
  • CCP pont(ok) felügyelete
  • Minőségellenőrök munkájának felügyelete, koordinálása, oktatásuk műszakon belül
  • SFOL rendszer előírás szerinti használata, riportok készítése
  • Termékmegfelelőségi mutatók nyomon követése (gyártási folyamat ellenőrző rendszer adatai alapján), fejlesztési javaslatok megtétele
  • Termékspecifikációknak megfelelő termékminőség biztosítása, eltérés jelzése, és hibajavító intézkedés a vonatkozó szabályok (min. ellenőrzési terv, Min. ellenőrzési szabályzat, SOP-k) alapján

Elvárások

  • Középfokú végzettség érettségi bizonyítvánnyal
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Mérőeszközök használatának ismerete
  • Minőségellenőrzés alapismerete
  • Minimum 2 éves gyártás területén szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes munkavégzés, gyakorlatias, problémamegoldó szemlélet
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk tervezhető, többműszakos munkaidőbeosztással egy piacvezető, stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cégcsoportban. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel és teljesítményfüggő mozgóbérrel honoráljuk, továbbá a munkába járás költségének nagyfokú támogatását, valamint tiszta, inspiráló munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és high-tech eszközöket biztosítunk.

Munkavégzés helye:

  • Szikszó

Céginformáció

Magyarország első alumínium italdobozgyára, a QUALITY PACK, a legmodernebb technológiával felszerelt üzemében, 250 milliliteres dobozt gyárt, melyhez a végtelenszer újrahasznosítható, legfentarthatóbb alapanyagot, az alumíniumot használja. A szemmel alig követhető gyorsasággal zajló gyártás színhelyéül szolgáló üzemben saját fejlesztések nyomán készült, 28 európai országban levédetett, ujjbeggyel könnyen nyitható doboztető is készül, hiszen a cég missziója a folyamatos fejlődés és az innovatív megoldások keresése

Amennyiben szeretnél Te is részese lenni a számos országban piacvezető energiaital gyártó dinamikus fejlődésének, itt a lehetőség!

Cégcsoportunk motivált és lendületes csapatába keres agilis munkatársat szikszói munkavégzéssel: Minőségirányítási technikus munkakörbe