Minőségirányítási technikus

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha rendelkezel akár 1-2 év minőségügyi területen szerzett tapasztalattal és új kihívásokat keresel, jelentkezz! Stabil vállalati háttér, több összetevős juttatási csomag, szakmai kihívások és új projektek várnak!

Feladatok:

  • A termelésben történő szerelési tevékenység minőségügyi támogatása és felügyelete
  • Eltérések kezelése, hibák feltárása, megelőző intézkedések bevezetése
  • Oktatások szervezése és lebonyolítása
  • Vevői reklamációk kezelése, javító intézkedések megvalósítása, beépítése a szerelési folyamatokba
  • Minőségellenőrök munkájának szakmai támogatása
  • Minőségügyi riportok, elemzések, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség, proaktivitás

Előnyök:

  • Szerelési területen szerezett minőségirányítási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Negyedéves mozgóbér
  • Bejárás támogatás a vidéki kollégák részére
  • Hosszú távú lehetőség
  • Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás