Minőségirányítási rendszermérnök

  • Cég neve

    B. Braun Medical Kft.

  • Munkavégzés helye

    3200 Gyöngyös, Déli külhatár 2-4.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Egy dinamikus, multinacionális vállalatnál vagy egy megbízható családi vállalkozásnál keres új kihívásokat? Az 1839 óta az egészségügy fejlődését szolgáló B. Braun-vállalatcsoportnál mindkettőt megtalálja! A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft., a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt., valamint a Központi Funkciókat ellátó B. Braun SSC Hungary Kft. képviseli. A vállalatcsoport több mint 2600 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője.

Gyöngyösi termelési divízióba keresünk a magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég folyamatainak kialakításában, felülvizsgálatában és fejlesztésében való aktív részvétel.
  • A cég dokumentáció felügyeleti rendszerének kialakításában, fejlesztésében és fenntartásában való aktív részvétel.
  • A rábízott minőségirányítási dokumentáció naprakész vezetése.
  • Az audit program szerinti belső, külső és egyéb auditokon aktív részvétel (előkészítés, végrehajtás és lebonyolítás, eltérések feltárása és egyeztetése az érintett területekkel, dokumentálás - audit jelentés késztése, intézkedések hatékonyságának felügyelete).
  • Helyesbítő / megelőző tevékenységek megvalósulásának koordinálása.
  • MIR jelentések előkészítése, területhez kapcsolódó statisztikák elkészítése.
  • Vezetőségi átvizsgálások összeállítása.
  • MIR projektekben részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • A területre vonatkozó szabványok ismerete (ISO 9001, ISO 13485)
  • Belső auditori végzettség előny
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office World, Excel, PowerPoint, előny SAP és B. TraQS rendszerek ismerete)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban, írásban
  • Pontos, szabályszerű, megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és szervező készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Proaktív csapat
  • Stabil, támogató vállalati háttér
  • Négyszeres AON legjobb munkahely
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • B. Braun Magyarország gyöngyösi telephelye - 3200 Gyöngyös, Déli külhatár 2-4.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a Jelentkezem gombra kattintva küldje el Evers Anikó Junior HR generalista részére.