Minőségirányítási mérnök

  • Cég neve

    3Dhistech

  • Munkavégzés helye

    Budapest,Budapest XIV. kerület,Öv utca 3.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

3Dhistech

Minőségirányítási csapatunk felel azért, hogy a 3DHISTECH által fejlesztett, gyártott és eladott digitális patológiai rendszerek megfeleljenek a vonatkozó jogszabályi és szabvány követelményeknek és vevői elvárásoknak.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér, plusz széleskörű béren kívüli juttatások(cafeteria, egészségpénztár, ebédtámogatás, teljesítményértékelő rendszer)
  • mentorprogram, szakmai fejlődési lehetőség
  • innovatív, K+F projektekben való részvétel
  • csendes, nyugodt, befogadó, modern munkakörnyezet
  • saját őrzött parkoló, fedett biciklitároló, zuhanyzási lehetőség
  • csocsóasztal, pingpong asztal, kültéri kondipark

Ismerj meg minket személyesen!

Az állásinterjú nálunk általában egy körös előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

Feladatok:

  • a cég ISO13485 Orvostechnikai eszközök szabvány szerinti minőségirányítási rendszerének működtetése, fejlesztése
  • minőségirányítási irányelvek érvényesítése, minőségirányítási rendszer dokumentációjának aktualizálása, felügyelete, fejlesztése
  • a változások kezelése és nyomon követése
  • nyilvántartások vezetése
  • nem-megfelelő termékek és eltérések kezelése
  • helyesbítő- megelőző tevékenységek kezdeményezése, kivizsgálásban való részvétel és a kapcsolódó eljárás betartása és betartatása
  • termékek műszaki dokumentációjának előállításában való támogatás nyújtása
  • minőségirányítási oktatási anyagok kidolgozása, a minőségirányítási oktatási rendszer kezelése
  • auditok lefolytatásában és utókövetésében való részvétel
  • hazai és nemzetközi hatósági előírásoknak és szabványoknak való megfelelés biztosítása
  • beszállítói auditok tartása, részvétel a beszállítók értékelésében
  • termékek és folyamatok figyelemmel kísérése, adatok elemzése, statisztikák készítése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy minőségirányítási végzettséggel,
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalattal,
  • auditok során szerzett ismeretekkel rendelkezik.
  • precíz, pontos munkavégzés, önállóság, jó kommunikációs készség jellemzi,
  • aktív, legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudása van.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök

Előny:

  • orvostechnikai / in-vitro diagnosztikai eszközök fejlesztésében, gyártásában vagy minőségirányításában szerzett tapasztalat
  • folyamatvalidációban szerzett tapasztalat
  • kockázatmenedzsment tapasztalat
  • ISO 13485, ISO 14971 szabványok ismerete
  • EU 2017/746 jogszabály (IVDR) ismeret
  • FDA engedélyeztetési tapasztalat