Minőségirányítási menedzser

  • Cég neve

    Cerbona Élelmiszergyártó Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Váralja sor 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Minőségirányítási rendszer aktualizálása, felügyelete, fejlesztése
  • HACCP rendszer folyamatos fejlesztése, aktualizálása
  • Jelentések, riportok készítése
  • Alapanyag specifikációk ellenőrzése, szerződések minőséget érintő részének felügyelete
  • Gyártási és termékkezelési, vizsgálati utasítások készítése, ellenőrzése
  • Auditokra, hatósági ellenőrzésekre való felkészülés, azokon való részvétel
  • Belső auditok megszervezése
  • Vevői reklamációk feldolgozása, gyökérokok javító és megelőző tevékenységek kidolgozása
  • Szoros együttműködés a termelési területekkel
  • Dolgozók oktatása (minőségügyi, higiéniai)
  • Üzemi higiéniai szemlék lefolytatása
  • Esetenként gyártásközi ellenőrzések elvégzése

Elvárások

  • A munkavégzés napi irodai bejárással történik székesfehérvári irodánkba
  • Élelmiszeripari gyártói közegben szerzett 1-3 éves minőségellenőrzési tapasztalat
  • Felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Jártasság az élelmiszerbiztonság területén; BRC, IFS, HACCP rendszerek ismerete
  • Határozottság, jó probléma megoldó készség, rugalmasság, megbízhatóság
  • Igényes, precíz és önálló munkavégzés, rendszerszemlélet, jó kommunikációs képesség
  • Logikus gyors észjárás, kiváló szervezési és jó problémamegoldó képesség
  • MS Office programok magas szintű ismerete

Előnyt jelent

  • QAD program ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Auditori tapasztalat

Amit kínálunk

Olyan stabil, fejlődő, piacvezető élelmiszeripari cégnél dolgozhatsz, ahol több mint 30 éves élelmiszergyártói tapasztalat és tudásbázis található.
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Ösztönző mozgóbér rendszer
  • Cafeteria juttatás
  • Munkába járási költségtérítés
  • Kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség
  • Stabil, dinamikusan fejlődő hazai vállalati háttér

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Cerbona Élelmiszergyártó Zrt. a 1988 óta hazai piacon jelenlévő Cerbona márka gyártója és forgalmazója.
A sokszoros SuperBrands díjas Cerbona márka születésétől egyet jelent az egészséges életmódba illeszthető és finom, magas minőségű termékekkel.
Cerbona márkanév alatt müzliszeleteket, gabonapelyheket, puffasztott gabonaszeleteket és müzliket, illetve zab őrleményeinket forgalmazzuk.

Várjuk fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat, bruttó bérigény megjelölésével.