ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Minőségirányítási megbízott

    ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    Szentendre

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A Társaság minőségirányítási rendszerének támogatása és fejlesztése az adott szabványoknak, jogszabályoknak megfelelően;
  • A vonatkozó Minőségirányítási Kézikönyv, kapcsolódó dokumentumok és bizonylatok naprakész állapotban tartása;
  • Az Integrált Irányítási Rendszerhez tartozó szabályozás betartásának felügyelete, szúrópróbaszerű ellenőrzése, az ellenőrzés során feltárt nem megfelelőségek szabályozás szerinti dokumentálása;
  • Belső auditok lefolytatása;
  • Minőségirányítási képzések megtartása;
  • Integrált irányítási rendszer vezető munkájának támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség;
  • Minimum 3 éves minőségirányítási területen szerzett tapasztalat;
  • Microsoft Office magabiztos ismerete;
  • Jogszabályok és szabványok értelmezésének és gyakorlati alkalmazásának képessége;
  • Tervezőkészség, prioritások felismerése;
  • Precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség;
  • Problémamegoldó készség, példamutatás, csapatszellem, határozottság, önállóság.

Előnyt jelent

  • Akkreditált területen szerzett tapasztalat;
  • MSZ EN ISO 9001, MSZ EN ISO 14001, MSZ EN ISO/IEC 27001, MSZ EN ISO/IEC 17025 és MSZ EN ISO 17065 szabványkövetelmények ismerete, belső auditori végzettség;
  • MSZ EN ISO 37001 és MSZ EN ISO 37002 szabványismeret;
  • Azonnali munkakezdés.

Amit kínálunk

  • Változatos szakmai feladatok;
  • Szakmai képzési lehetőségek;
  • Támogató, szakmai fejlődést segítő munkatársak;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Kedvező béren kívüli juttatási rendszer, sportolási és üdülési lehetőség;
  • Ingyenes parkolás a cég telephelyén belül;
  • Munkába járás támogatása;
  • Hosszú távú együttműködés.

Munkavégzés helye:

  • Szentendre

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Magyarország komplex építő- és építőanyag ipari műszaki értékelő, vizsgáló, ellenőrző, tanúsító, szakértő és innovációs intézménye vagyunk. Értékrendünkben prioritásként szerepel a fenntarthatóság iránti törekvés. Hisszük, hogy a minőségi munkavégzéssel és az innovatív megoldásokkal hatékonyan támogathatjuk az építőipar fejlődését.

60 éve eredményesen működünk, amellyel stabil hátteret tudunk nyújtani munkatársainknak. A folyamatos dinamikus fejlődésünk mellett fontosnak tartjuk, hogy kollégáink korszerű munkakörülmények között, innovatív, modern környezetben, egy energiahatékony épületben dolgozhatnak és biztosítjuk a hibrid munkavégzés lehetőségét. Versenyképes bérekkel, kiemelkedő béren felüli juttatásokkal, számos szakmai fejlődési lehetőséget nyújtva ismerjük el a teljesítményt.

Kiemelt színvonalú szolgáltatást nyújtó Társaságunk háttértámogatói szakembergárdájába, a Integrált Irányítási Rendszer csapatába keressük új munkatársunkat Minőségirányítási megbízott pozícióba.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy „Minőségirányítási megbízott” jeligével juttassa el részletes szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.